Dodatkowe -5% z kodem „june”! 

Search
Close this search box.
BUVAIA Płaszcz wełniany Teddy Coat Max Mara

HISTORIA MARKI

Marka założona została w 2014 roku w Polsce, od początku współpracując tylko na wyłączność ze stylistami, oraz firmami oferującymi nasze wyroby pod szyldem własnej marki. Od 2017 udostępniamy możliwość realizacji naszych usług klientom indywidualnym z całego świata, którzy to codziennie realizują u nas nawet najbardziej wymagające projekty personalizowane. 

Na początku w ofercie naszej firmy znaleźć można było wyłącznie wyroby futrzane, oraz skórzane. Dzięki rozwojowi naszej marki, po latach pracy i przygotowań nasza oferta poszerzyła się w 2019 roku o wyroby wełniane, oraz kaszmirowe, które niedługo po premierze stały się jednymi z najczęściej wybieranych w Polsce. 

Naszą misją jest ułatwienie dostępności do produktów najwyższej jakości, a wraz z rozwojem sprzedaży internetowej chcemy móc udostępniać możliwość realizacji projektów wykonywanych pod wymiar bez wychodzenia z domu. Cieszymy się stuprocentową skutecznością odpowiedniego doboru rozmiaru, którą wspiera nasza konsultacja przedsprzedażowa oraz obsługa posprzedażowa. 

WARTOŚCI MARKI

Nasza marka, założona w 2014 roku oferuje wyjątkowe produkty klasy premium, które dodatkowo podkreślą Twoją elegancję i szykowność. Poprzez wyroby naszej marki chcemy podkreślić Twoje poczucie siły, pewności siebie i piękna, które posiada każdy z nas. 

W naszej kolekcji odkryjesz futra naturalne, odzież skórzaną, wełnianą, kaszmirową a także jedwabną. Wybieramy wyłącznie naturalne, szlachetne materiały, które nie tylko charakteryzują się niepowtarzalnym efektem i długą żywotnością, ale także są uosobieniem elegancji i wyrafinowania. To właśnie jakość, która stanowi jeden z głównych filarów naszej marki, sprawia, że będziesz wyglądać i czuć się najlepiej. 

Nasza kolekcja obejmuje różne kolory, wzory, oraz kroje, aby poza jakością produkty posiadały również spersonalizowany aspekt wizualny trafiający w nawet najbardziej wymagający i wyjątkowy gust. Dzięki możliwości personalizacji sprawisz, że wyrób będzie całkowicie Twój. 

Tworzymy produkty ponadczasowe, które zostaną z Tobą na długie lata. 

Gotowa, żeby do nas dołączyć?