Menu
O nas

Jesteśmy polską, wiodącą firmą na rynku produkcji odzieży skórzanej oraz futer naturalnych. Założona w 2014 roku firma początkowo współpracowała z największymi sprzedawcami w Polsce, Europie i Kanadzie, którzy oferowali swoje kolekcje i produkty realizowane w naszej szwalni pod własnymi szyldami. Od roku 2017 marka współpracuje wyłącznie z klientami indywidualnymi, oferując kompleksową obsługę, bazowe kolekcje, oraz możliwości pełnej personalizacji produktów udostępniając również wysyłkę na cały świat. Wyróżnia nas dbałość o detale - zwracamy szczególną uwagę na wykonanie i wykończenie produktów, które powstają tradycyjną techniką Hand Made. Najwyższej jakości produkty pozwoliły nam na wyrobienie stabilnej pozycji na rynku, podyktowaną satysfakcją stałych, oraz nowych klientów i ich opiniami. Pasja do tworzenia sprawia, że nieustannie wprowadzamy nowe techniki, oraz innowacje procesu produkcyjnego. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując nowe kolekcje niepowtarzalnych wzorów.


Najwyższa jakość surowców i ich pochodzenia

Wprowadzając klasyczne, oraz proste wzory w naszych kolekcjach najistotniejszym elementem, składającym się na ich finalny wygląd oraz wykończenie są wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji. Często zapominamy, jak poza samym materiałem ważne jest jego pochodzenie, metoda impregnacji, oraz warunki pozyskania. Większość skór (głównie lisy - piesaki (polarny; niebieski, szafirowy, biały), srebrne, oraz rude (płomieniste)) pozyskiwane są w ich naturalnych środowiskach, na wyznaczonym terenie w Kuusamo, w regionie Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia), należącym do rodziny Järvinen*( zajmującej się tradycyjnym myślistwem od 1856 roku, przekazującej swoje dziedzictwo z pokolenia na pokolenie. Futra naturalne pozyskiwane są sezonem zimowym, przy niskich temperaturach, które dla tego regionu geograficznego zaczynają się stosunkowo szybko. Zimowe skóry wykazują niezwykłe właściwości, są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. W połączeniu z w pełni humanitarnymi warunkami ich pozyskania, w naturalnym, bezstresowym dla zwierząt środowisku tworzą receptę na niezastąpioną jakość.

*Ciekawostka: Skóry naturalne, w tym jagnięce i bydlęce, pochodzące spod szyldu kuśnierstwa Järvinen można nabyć na certyfikowanych aukcjach spierających naturalne, humanitarne pozyskiwanie skór najwyższej jakości.

Konkurencyjne ceny oraz jakość i uniwersalne kroje

Każdej zimy zaopatrujemy się w duże ilości skór, co sprawia, że cały czas posiadamy ich bardzo dużą dostępność i nie musimy sprowadzać ich bezpośrednio pod każde zamówienie (Wyjątek stanowią limitowane, ekskluzywne gatunki skór). Wszystkie produkty wykonywane są z garbów (z wyjątkiem produktów, które zawierają taką informację np. podszewki, ocieplenia), które w przypadku niewykorzystania pełnego płatu skóry zostają zachowane do kolejnych realizacji. Wszystkie skóry futerkowe barwione są pod klienta, co pozwala nam zachować pełną ekonomiczność, oraz nie przyczyniać się do nadużycia konsumpcjonizmu.

Dzięki dużemu zaopatrzeniu, ekonomiczności produkcji, indywidualnemu barwieniu, oraz prowadzenia wyłącznie oferty internetowej bazującej na produktach pod zamówienie jesteśmy w stanie oferować konkurencyjne ceny z zachowaniem najwyższych standardów jakości przy polskiej produkcji.

Chętnie odpowiemy na twoje pytania! Skontaktuj się z nami pod adresem info@buvaia.com lub za pomocą formularza kontaktowego, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej w godzinach naszej pracy: pn.-pt.: 10.00 - 18.00, sb. 10.00 - 15.00

Szczegółowe dane firmy znajdziesz w zakładce z regulaminem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl