Menu
Parki z futrem naturalnym - wygoda w modnym wydaniu! 0
10.jpg

Od kilku sezonów w modzie królują parki z futrem! Nikogo z nas to nie dziwi, to praktyczne połączenie elegancji z wygodą doskonale sprawdza się w chłodnych porach roku. Często spotykamy parki w kolorze khaki, lub czarnym, aczkolwiek dzięki nieograniczonym możliwością konfiguracji kolorystycznych tworzyć można niepowtarzalne, zarówno klasyczne jak i fantazyjne połączenia.

Sprawdź najpopularniejsze wzory jakie oferują parki z futrem naturalnym!

Parka z lisem płomienistym


Ekstrawagancja w klasycznym wydaniu! Połączenie gatunku lisa płomienistego w naturalnym zabarwieniu zdecydowanie przykuwa uwagę. Charakterystyczne przebarwienia, oraz kontrast długości włosia to właśnie to, co sprawia te obszycia wyjątkowymi.

W naszej ofercie aktualnie posiadamy dwa modele parek, do których wybrać możesz właśnie to połączenie. 

Parka z futrem naturalnym jenota

Najpopularniejszy model parki, który szczególnym zainteresowaniem cieszy się z powodu niepowtarzalnego, naturalnego odcienia futra jenota. Wielobarwne wykończenie złoto-brązowego futra z ciemnymi wstawkami sprawia, że jest ono niezwykle unikalne. Dzięki zróżnicowanym wstawkom kolorystycznym, charakterystycznym dla naturalnego zabarwienia futra, każdy wykonany model parki jest wyjątkowy. Na zdjęciach zauważyć możemy parkę z futrem naturalnym khaki, oraz czarnym. 

Parka z futrem naturalnym lisa srebrnego

Model parki z futrem z lisem srebrnym to niezwykle elegancka propozycja, która doskonale uzupełnia zarówno sportowe, jak i bardziej wyszukane stylizacje. Luksusowe wykończenie jasnymi końcami włosia to właśnie to, co tworzy niepowtarzalne przejście koloru zwane srebrnym. Gatunek ten należy do jednego z najtrwalszych z futer naturalnych lisów. 

Parki z futrem naturalnym lisa barwionym

Przy barwionych obszyciach z lisa masz największe możliwości stworzenia obszyć wedle własnych preferencji! Możesz dowolnie łączyć kolory z naszej palety, gatunki skór, oraz układać wzór. Realizujemy również zlecenia na barwienia indywidualne, dzięki czemu masz pełną dowolność! 

Pamiętaj, że wszystkie elementy futrzane w naszych parkach są odpinane, dzięki czemu z łatwością poddasz je czyszczeniu i konwersacji, oraz dopasujesz je do panującej pogody. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl